Tip

Páska Straitflex Tuff-tape

9990500008

Další z řady izolačních pásek Straitflex Tuff-Tape má, oproti ostatním páskám, ještě lepší  voděodolný povrch. Je maximálně odolná proti vlhku, a proto je vhodná pro použití například v koupelnách a dalších místech, kde by jiné pásky mohly být narušeny vodou.

Páska je také extrémně tenká, díky čemuž může být využita na místech, kde by jiné izolační pásky nebyly vhodné. Neviditelnost pásky na použitých spojích je velmi důležitá.


 • od 250,41 Kč bez DPH
od 303 Kč / ks
Kategorie: Sádrokarton
Záruka: 2 roky

Zvolte variantu

 • Baleno: 30,5 m
  • Kód: 9990500007 |
  • Objednáno
  685,12 Kč bez DPH
  829 Kč / ks
     
 • Baleno: 10 m
  • Kód: 9990500008 |
  • Objednáno
  250,41 Kč bez DPH
  303 Kč / ks
     
 

Použití sádrokartonářských pásek Straitflex Tuff-Tape v interiérech vyloučí riziko vytvoření trhlin ve spojích desek na ploše i  v rozích a koutech. Pásky Straitflex Tuff-Tape je možno použít na sádrokartonové, sádrovláknité a cementové desky. Jedinečnou výhodou pásky Straitflex Tuff-Tape je její odolnost vůči vodě. Páska Straitflex Tuff-Tape je významným pomocíkem pro realizace sádrokartonových stěn, ale hlavně u tvořivých sádrokartonových realizací, jako jsou výklenky, arkády, stupínky ze sádrokartonu. Páska Straitflex Tuff-Tape dodá Vašemu sádrokartonářskému dílu profesionální kvalitu.

Shlédněte naše video, jak jednoduše můžete řešit s páskou Straitflex Original řešit složité výzvy zadavatele stavby.

Návod k použití:

 1. Uřízněte profil na požadovanou délku. Přeložte na polovinu, vždy tiskem k sobě, a přizpůsobte na požadovaný úhel. Při montáži vnitřního rohu přehněte profil méně než je požadovaný úhel a přitiskněte do sádrokartonářské stěrky. Tento postup zajistí, aby páska byla v celé ploše dokonale aplikována na stěnu. Zařízněte konce profilu požadované délky v úhlu 45°.
 2. Aplikujte sádrokartonářskou stěrku rohovou lžící rovnoměrně v celé délce stěny.
 3. Přitiskněte profil do mokré stěrky a upravte do přímé linie. Přebytečnou stěrku odstraňte sádrokartonářskou lžící. Nyní okamžitě aplikujte tenkou vrstvu stěrky na povrch pásky a nechte uschnout.
 4. Aplikujte finální pastu, nechte uschnout a přebruste povrch obvyklým způsobem.

 

 

Páska Straitflex


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
5
2x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: